Je bent nog niet ingelogd
MSI PRO B760-P WIFI DDR4 moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
102x
Het MSI PRO B760-P WIFI DDR4 moederbord is een ATX-formaat boardgestuurd door het Intel B760 chipset met Socket 1700 ondersteuning. Dit moederbord biedt vier DIMM-slots voor maximaal 128 GB DDR4-geheugen, waardoor het geschikt is voor krachtige systemen. Met twee M.2-slots heb je flexibiliteit voor snelle opslagopstellingen. De ingebouwde Wi-Fi-connectiviteit zorgt voor draadloze netwerkconnectiviteit zonder aanvullende hardware. Dit PRO-model combineert betrouwbaarheid met essentiële functies voor gamen, werken en creatieve toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel B760 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Geheugen type | DDR4 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
| EAN | 4711377028363 |
| Vendorcode | PRO B760-P WIFI DDR4 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PS/2 poorten | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen type | DDR4 |
| Geheugen snelheid (OC) | 5333+ (OC) MHz |
| Supported memory clock speeds | 2133, 2400, 2666, 2933, 3200, 3333, 3400, 3466, 3600, 3733, 3800, 4000, 4200, 4266, 4400, 4600, 4800, 5000, 5066, 5200, 5333 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 243.8 mm |
| Diepte | 304,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Aantal SATA II connectors | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| Aantal SATA-aansluitingen | 0 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| S/PDIF | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 4 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 4 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek RTL8125B |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 2 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 1 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 2 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 1 x |
| USB 2.0 Poorten | 8 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel B760 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | ATX |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | 12e generatie Intel Core, 13e generatie Intel Core, 14e generatie Intel Core |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 3.0 x1 | 3 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 2 x |
| PCI Express x16 slots | 5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377028363 |
| Vendorcode | PRO B760-P WIFI DDR4 |
| Artikelnr | 1074831 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯






