Je bent nog niet ingelogd
ASUS PRIME B660M-A D4-CSM Intel B660 LGA 1700 micro ATX moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
3x
Het ASUS PRIME B660M-A D4-CSM is een compact micro-ATX moederbord met Intel B660-chipset voor socket 1700-processors. Dit board biedt vier DDR4-geheugenslots met ondersteuning tot 128GB RAM, ideaal voor multitasking en content creation. Met twee M.2-slots beschikt u over voldoende mogelijkheden voor snelle SSD-opslag. Het compacte formaat maakt het geschikt voor kleinere behuizingen, terwijl het volledige feature-set behoudt. Perfect voor dagelijks gebruik, gaming en professionele toepassingen die betrouwbare prestaties vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel B660 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Geheugen type | DDR4 |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
| EAN | 4711081508045 |
| Vendorcode | 90MB19K0-M1EAYC |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PS/2 poorten | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 128 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen type | DDR4 |
| Geheugen snelheid (OC) | 5333 (OC) MHz |
| Supported memory clock speeds | 2133, 2400, 2666, 2800, 2933, 3000, 3200, 3333, 3400, 3466, 3600, 3733, 4000, 4266, 4400, 4600, 4800, 5000, 5333 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Hoogte | 244 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluiting voor ventilator van voeding | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 2 |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| S/PDIF | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 3 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 6 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 2 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 2 x |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel B660 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | 12e generatie Intel Core, 13e generatie Intel Core, 14e generatie Intel Core |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 3.0 x16 | 2 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711081508045 |
| Vendorcode | 90MB19K0-M1EAYC |
| Artikelnr | 1076179 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





