Je bent nog niet ingelogd
ASRock Z790 LIVEMIXER moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
20x
Het ASRock Z790 LIVEMIXER is een ATX-moederbord voor Intel Socket 1700-processors met het Z790-chipset. Dit bord ondersteunt tot 128 GB DDR5-geheugen via vier slots voor hoge verwerkingssnelheden. Met één PCI-E 5.0 x16-sleuf en vijf M.2-slots biedt het uitgebreide uitbreidingsmogelijkheden voor grafische kaarten en snelle opslagapparaten. Het LIVEMIXER-model is geschikt voor gebruikers die een veelzijdig platform zoeken voor gaming, content creation en professionele toepassingen met moderne hardwareondersteuning.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel Z790 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 5 x |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
| EAN | 4710483940897 |
| Vendorcode | 90-MXBK10-A0UAYZ |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 128 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 6800+ (OC) MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Hoogte | 305 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| M.2 Slot Aantal | 5 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| S/PDIF | ✓︎ |
| Thunderbolt-headers | 1 |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 8 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 2 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 2 x |
| USB 2.0 Poorten | 10 x |
| USB 3.2-Gen2x2 Type C | 1 x |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel Z790 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | ATX |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | 12e generatie Intel Core, 13e generatie Intel Core, 14e generatie Intel Core |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 3.0 x1 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 2 x |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710483940897 |
| Vendorcode | 90-MXBK10-A0UAYZ |
| Artikelnr | 1756374 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





