Je bent nog niet ingelogd
ASRock H610M-HVS/M.2+ D5 GEN5 moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
Het ASRock H610M-HVS/M.2+ D5 GEN5 is een compact Micro-ATX moederbord met Intel Socket 1700, ontworpen voor hedendaagse systeembouwers. Dit bord ondersteunt de H610-chipset en biedt ruimte voor tot 96 GB DDR5-geheugen via twee slots. Met één PCI-E 5.0 x16 slot beschikt het over moderne uitbreidingsmogelijkheden, terwijl de M.2-aansluiting snelle opslagoplossingen mogelijk maakt. De compacte form factor maakt het ideaal voor kleinere behuizingen zonder compromissen op functionaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel H610 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Max. Geheugen | 96 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 4711581492448 |
| Vendorcode | 90-MXBTV0-A0UAYZ |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | 1700 |
| Compatibele Processoren | 12e generatie Intel Core, 13e generatie Intel Core, 14e generatie Intel Core |
| Chipset | Intel H610 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Max. Geheugen | 96 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 4800 MHz |
| Geheugen snelheid (OC) | 5600 (OC) MHz |
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| LAN Chip | Realtek RTL8111H |
| Ethernet | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 3.0 x1 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Backside Connectors | ✖︎ |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| HDMI uit | 1 x |
| DisplayPort uit | 1 x |
| VGA uit | 1 x |
| PS/2 poorten | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| USB 2.0 Poorten | 6 x |
| USB 2.0 Locatie | 4 op back panel, 2 via pin header |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 3 x |
| USB 3.2-Gen1 Locatie | 1 op back panel, 2 via pin-header |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C Locatie | 1 op back panel |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| Hoogte | 220 mm |
| Breedte | 193 mm |
| Kleur Product | Wit |
| EAN | 4711581492448 |
| Vendorcode | 90-MXBTV0-A0UAYZ |
| Artikelnr | 983298 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





