Je bent nog niet ingelogd
Crucial DDR5 1x32GB 4800 CT32G48C40U5 geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
9x
De Crucial DDR5 1x32GB 4800 CT32G48C40U5 geheugenmodule is een krachtige optie voor upgrading van uw systeem. Met een capaciteit van 32 GB en een geheugensnelheid van 4800 MHz, biedt deze module snelle en efficiënte prestaties. De timing van CL 40 draagt bij aan de algehele stabiliteit en betrouwbaarheid. Deze Crucial geheugenmodule is een uitstekende keuze voor gaming, content creatie en andere veeleisende toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Crucial |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 4800 MHz |
| Timings | CL 40 |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
| EAN | 649528905635 |
| Vendorcode | CT32G48C40U5 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 40 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.1 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✖︎ |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 31 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✖︎ |
| On-Die ECC | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 649528905635 |
| Vendorcode | CT32G48C40U5 |
| Artikelnr | 1026758 |
| Merk | Crucial |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten


