Je bent nog niet ingelogd
Crucial DDR5 2x16GB 4800 CT2K16G48C40U5 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
27x
De Crucial DDR5 2x16GB 4800 CT2K16G48C40U5 geheugenmodule is een krachtige upgrade voor uw computer. Met een capaciteit van 32GB en een snelheid van 4800MHz, biedt deze module een verbeterde systeemprestatie voor veeleisende toepassingen. De geheugenmodule heeft timings van CL40, wat soepele en efficiënte gegevensoverdracht garandeert. Deze Crucial DDR5-modules zijn ontworpen om uw systeem een boost te geven en een soepele en responsieve computing-ervaring te bieden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Crucial |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 4800 MHz |
| Timings | CL 40 |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
| EAN | 649528905659 |
| Vendorcode | CT2K16G48C40U5 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 40 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.1 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✖︎ |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 31 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✖︎ |
| On-Die ECC | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 649528905659 |
| Vendorcode | CT2K16G48C40U5 |
| Artikelnr | 1026760 |
| Merk | Crucial |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten


