Je bent nog niet ingelogd
Kingston DDR5 FURY Beast 1x8GB 5600 KF556C40BB-8 geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
11x
De Kingston DDR5 FURY Beast 1x8GB 5600 KF556C40BB-8 geheugenmodule biedt snelle 5600 MHz-prestaties en ondersteuning voor XMP-profielen. Met een geheugenkapaciteit van 8 GB en CL 40-timings is deze module ontworpen om uw computerprestaties te verbeteren. De robuuste, opvallende behuizing completeert het ontwerp van deze geheugenaanbieding voor gebruikers die op zoek zijn naar een krachtige, betrouwbare geheugenupgrade.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kingston |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Timings | CL 40 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
| EAN | 740617325942 |
| Vendorcode | KF556C40BB-8 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Kingston DDR5 FURY Beast 1x8GB 5600 KF556C40BB-8 geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
8 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Kingston DDR5 FURY Beast 1x16GB 5600 KF556C40BB-16 geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
16 GB
Bekijk vergelijking
€ 244,90
Kingston DDR5 FURY Beast 2x8GB 5600 KF556C40BBK2-16 geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
16 GB
Bekijk vergelijking
€ 279,90
Kingston DDR5 FURY Beast 1x32GB 5600 KF556C40BB-32 geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
32 GB
Bekijk vergelijking
€ 439,90
Kingston DDR5 FURY Beast 2x16GB 5600 KF556C40BBK2-32 geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
32 GB
Bekijk vergelijking
€ 439,00
Kingston Technology FURY Beast 64GB 5600MT/s DDR5 CL40 DIMM (set van 2) Black KF556C40BB2K2-64 geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
64 GB
Bekijk vergelijking
€ 1080,00
Kingston DDR5 FURY Beast 2x32GB 5600 KF556C40BBK2-64 geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
64 GB
Bekijk vergelijking
€ 799,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| JEDEC-standaard | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 40 |
| Component voor | PC |
| Duur row active | 32 ns |
| Duur row cycle | 48 ns |
| Duur vernieuwen row cycle | 295 ns |
| ECC foutcorrectie | ✓︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen rangschikking | 1 |
| Spanning | 1.25 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 8 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Loden behuizing | Goud |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Programmeerspanning (VPP) | 1,8 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 6,62 mm |
| Diepte | 133,3 mm |
| Gewicht | 33,04 g |
| Hoogte | 34.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✖︎ |
| On-Die ECC | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 740617325942 |
| Vendorcode | KF556C40BB-8 |
| Artikelnr | 1044571 |
| Merk | Kingston |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
FJONGEN
Eerste review
Geplaatst: 03-03-2026
9 dagen in bezit
Goede ram, heb een goede korting gepakt.
Ram doet het goed, geen problemen.
❮
❯
❮
❯


