Je bent nog niet ingelogd
G.Skill DDR5 Trident Z Neo RGB 2x16GB 6000 F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
759x
De G.Skill DDR5 Trident Z Neo RGB 2x16GB 6000 CL30 F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR is een krachtig geheugenmodule-pakket voor enthousiastelingen. Met een capaciteit van 32 GB en een blazende snelheid van 6000 MHz, ondersteund door CL 30 timings, biedt het snelle prestaties. De modules hebben ook RGB-verlichting en ondersteuning voor AMD EXPO, waardoor ze kunnen inspelen op de behoeften van uiteenlopende gebruikers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | G.Skill |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| Timings | CL 30 |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2022 |
| EAN | 4713294232625 |
| Vendorcode | F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
G.Skill DDR5 Trident Z Neo RGB 2x16GB 6000 F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR geheugenmodule
Timings:
CL 30
Bekijk vergelijking
Huidig
G.Skill DDR5 Trident Z Neo RGB 2x16GB 6000MHz CL32 F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR geheugenmodule
Timings:
CL 32
Bekijk vergelijking
€ 499,00
G.Skill DDR5 Trident Z Neo RGB 2x16GB 6000MHz CL36 F5-6000J3636F16GX2-TZ5NR geheugenmodule
Timings:
CL 36
Bekijk vergelijking
€ 479,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 30 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Spanning | 1.35 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✖︎ |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713294232625 |
| Vendorcode | F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR |
| Artikelnr | 1070095 |
| Merk | G.Skill |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Rick
Geplaatst: 13-05-2026
100+ dagen in bezit
Doet wat ik wil
Luistert goed naar AI prompts
Mijn ex was het er niet mee eens. AI generaties zijn top! Doet exact wat ik wil.
❮
❯


