Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x32GB 6000 CMH64GX5M2B6000Z30 geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
540x
De Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x32GB 6000 CMH64GX5M2B6000Z30 geheugenmodule biedt een totale capaciteit van 64 GB bij een snelheid van 6000 MHz. Met CL 30 timings en ondersteuning voor zowel XMP als AMD EXPO, kan deze geheugenmodule hoge prestaties leveren. De RGB-verlichting voegt ook een visueel element toe aan je systeem.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Corsair
Modules (aantal)2 stuk(s)
Geheugen capaciteit64 GB
Geheugen snelheid6000 MHz
TimingsCL 30
Intel XMP ondersteuning ✓︎
AMD EXPO ondersteuning ✓︎
RGB verlichting ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
EAN840006672449
VendorcodeCMH64GX5M2B6000Z30
Garantie120 maanden
Toon meer
1079,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
120 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
RGB verlichting✓︎
Kleur Product Zwart
Type koeling Heatsink
Geheugen
Timings CL 30
Component voor PC
ECC foutcorrectie ✖︎
Geheugen form factor 288-pin DIMM
Spanning 1.35 v
Modules (aantal) 2 stuk(s)
Geheugenlayout 2 x 32 GB
Intel XMP ondersteuning✓︎
Geheugen capaciteit 64 GB
Geheugen Type DDR5
Geheugen snelheid 6000 MHz
Gewicht en omvang
Hoogte 44 mm
Kenmerken
AMD EXPO ondersteuning✓︎
Registered / Buffered ✖︎
Product informatie
EAN840006672449
VendorcodeCMH64GX5M2B6000Z30
Artikelnr1081053
MerkCorsair
Garantie120 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
3,-
Normaal 4,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
iiyama G-Master GB2741HSU-B1 27" Full HD IPS 144Hz Gaming monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
Crucial BX500 1TB 2.5" SSD
225x
Crucial BX500 1TB 2.5" SSD