Je bent nog niet ingelogd
Corsair DDR5 Vengeance 2x32GB 6000 CMK64GX5M2B6000Z30 geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
297x
De Corsair DDR5 Vengeance 2x32GB 6000 CMK64GX5M2B6000Z30 geheugenmodule biedt een totale capaciteit van 64 GB met een hoge snelheid van 6000 MHz. Deze modules zijn uitgerust met AMD EXPO-ondersteuning en hebben een latentie van CL 30, wat een snelle en efficiënte gegevensoverdracht belooft. Deze geheugenoplossing is ontworpen voor prestatiegerichte systemen waar snelle toegang tot gegevens essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| Timings | CL 30 |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 840006671732 |
| Vendorcode | CMK64GX5M2B6000Z30 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 30 |
| Component voor | PC |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.4 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| SPD-spanning | 1.1 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 35 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840006671732 |
| Vendorcode | CMK64GX5M2B6000Z30 |
| Artikelnr | 1081057 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯



