Corsair DDR5 Vengeance 2x32GB 6000 CMK64GX5M2B6000Z30 geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
303x
De Corsair DDR5 Vengeance 2x32GB 6000 CMK64GX5M2B6000Z30 geheugenmodule biedt een totale capaciteit van 64 GB met een hoge snelheid van 6000 MHz. Deze modules zijn uitgerust met AMD EXPO-ondersteuning en hebben een latentie van CL 30, wat een snelle en efficiënte gegevensoverdracht belooft. Deze geheugenoplossing is ontworpen voor prestatiegerichte systemen waar snelle toegang tot gegevens essentieel is.
Merk Corsair
Modules (aantal)2 stuk(s)
Geheugen capaciteit64 GB
Geheugen snelheid6000 MHz
TimingsCL 30
AMD EXPO ondersteuning ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuli 2025
EAN840006671732
VendorcodeCMK64GX5M2B6000Z30
Garantie120 maanden
Toon meer
929,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Combineer
Vaak samen gekocht
Eigenschap Waarde
RGB verlichting ✖︎
Kleur Product Grijs
Geheugen
Timings CL 30
Component voor PC
Geheugen form factor 288-pin DIMM
Spanning 1.4 v
Modules (aantal) 2 stuk(s)
Geheugenlayout 2 x 32 GB
Geheugen capaciteit 64 GB
Geheugen Type DDR5
Geheugen snelheid 6000 MHz
SPD-spanning 1.1 V
Gewicht en omvang
Hoogte 35 mm