Je bent nog niet ingelogd
Crucial DDR5 2x8GB 5600 CT2K8G56C46U5 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
9x
De Crucial DDR5 2x8GB 5600 CT2K8G56C46U5 geheugenmodule biedt gebruikers een efficiënte en betrouwbare geheugenconfiguratie voor hun systeem. Met een geheugensnelheid van 5600 MHz en CL 46-timings, ondersteunt deze module AMD EXPO voor verbeterde prestaties. Deze Crucial-oplossing is ontworpen om een stabiele en snelle geheugenbasis te bieden voor diverse toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Crucial |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Timings | CL 46 |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 649528929778 |
| Vendorcode | CT2K8G56C46U5 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Crucial DDR5 2x8GB 5600 CT2K8G56C46U5 geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
16 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Crucial DDR5 2x16GB 5600 CT2K16G56C46U5 geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
32 GB
Bekijk vergelijking
€ 406,00
Crucial DDR5 1x32GB 5600 CT32G56C46U5 geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
32 GB
Bekijk vergelijking
€ 369,00
Crucial 64 GB 1 x 64 GB DDR5 5600 MHz CT64G56C46U5 geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
64 GB
Bekijk vergelijking
€ 849,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 46 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✓︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.1 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✖︎ |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 31.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| On-Die ECC | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 649528929778 |
| Vendorcode | CT2K8G56C46U5 |
| Artikelnr | 1095294 |
| Merk | Crucial |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten


