Team Group T-CREATE EXPERT 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz CTCED532G6000HC38ADC01 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
8x
De Team Group T-CREATE EXPERT 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz geheugenmodules zijn ontworpen voor hoogwaardige prestaties. Met een snelheid van 6000 MHz en CL 38 timing bieden deze modules uitstekende reactietijden. Dankzij de ondersteuning van Intel XMP en AMD EXPO kunnen gebruikers eenvoudig de optimale instellingen configureren voor een soepele en efficiënte ervaring.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Team Group Inc. |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| Timings | CL 38 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 765441664463 |
| Vendorcode | CTCED532G6000HC38ADC01 |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Timings | CL 38 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.25 v |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Breedte | 133 mm |
| Diepte | 7 mm |
| Hoogte | 32 mm |