Je bent nog niet ingelogd
Crucial DDR5 PRO 1x16GB 6000 CP16G60C36U5B geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
1x
De Crucial 16 GB DDR5 6000 MHz ECC CP16G60C36U5B geheugenmodule is ontworpen om de prestaties van uw systeem te verbeteren. Met een hoge geheugensnelheid van 6000 MHz en Intel XMP- en AMD EXPO-ondersteuning biedt deze module snelle en betrouwbare gegevensoverdracht. De 16 GB capaciteit en CL 36 timings zorgen voor een soepele multitasking-ervaring. Deze geheugenmodule is een waardevolle toevoeging aan uw DDR5-gebaseerd systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Crucial |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| Timings | CL 36 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 649528941497 |
| Vendorcode | CP16G60C36U5B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 272,19
laatste 90 dagen: 272,19
219,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 36 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✓︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.35 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 35 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 649528941497 |
| Vendorcode | CP16G60C36U5B |
| Artikelnr | 1149316 |
| Merk | Crucial |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


