Je bent nog niet ingelogd
Kingston DDR5 FURY Renegade RGB 1x24GB 8400 CUDIMM KF584CU40RSA-24 geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
1x
De Kingston FURY 24GB 8400MT/s DDR5 CL40 CUDIMM Renegade RGB Silver XMP geheugenmodule is ontworpen voor high-performance computersystemen. Met een snelheid van 8400 MHz, CL40 timings en ondersteuning voor XMP-profielen biedt deze module een uitstekende prestatie. De RGB-verlichting geeft een stijlvolle uitstraling aan uw setup. Deze CUDIMM-module is compatibel met DDR5-ondersteunende moederborden en kan de prestaties van uw systeem aanzienlijk verbeteren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kingston |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 24 GB |
| Geheugen snelheid | 8400 MHz |
| Timings | CL 40 |
| CUDIMM | ✓︎ |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 740617346893 |
| Vendorcode | KF584CU40RSA-24 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 669,00
laatste 90 dagen: 669,00
499,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 40 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.45 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 24 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 24 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 8400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 8,3 mm |
| Diepte | 133,3 mm |
| Gewicht | 53,1 g |
| Hoogte | 45 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✖︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 740617346893 |
| Vendorcode | KF584CU40RSA-24 |
| Artikelnr | 1152475 |
| Merk | Kingston |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


