Je bent nog niet ingelogd
Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x32GB 6000 CMH64GX5M2D6000C40 geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Corsair DDR5 Vengeance RGB is een high-performance geheugenset bestaande uit twee 32GB modules met een totale capaciteit van 64GB. Deze modules draaien op een snelheid van 6000 MHz met CAS Latency 40, wat uitstekende prestaties biedt voor veeleisende toepassingen. De set ondersteunt Intel XMP-profielen voor eenvoudige optimalisatie in compatibele systemen. Met dynamische RGB-verlichting voegt het geheugen een visueel element toe aan je bouwwerk. Dit is ideaal voor content creators en gamers die zowel performantie als esthetiek zoeken in hun DDR5-systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| Timings | CL 40 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 840440410676 |
| Vendorcode | CMH64GX5M2D6000C40 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x32GB 6000 CMH64GX5M2B6000C30 geheugenmodule
Timings:
CL 30
Bekijk vergelijking
€ 1099,00
Corsair Vengeance RGB 64 GB 4 x 16 GB DDR5 6000 MHz CMH64GX5M4B6000C36 geheugenmodule
Timings:
CL 36
Bekijk vergelijking
€ 1390,00
Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x32GB 6000 CMH64GX5M2D6000C40 geheugenmodule
Timings:
CL 40
Bekijk vergelijking
Huidig
Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x32GB 5600 CMH64GX5M2B5600C40 geheugenmodule
Geheugen snelheid:
5600 MHz
Bekijk vergelijking
€ 799,00
Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x32GB 6000 CMH64GX5M2D6000C40 geheugenmodule
Geheugen snelheid:
6000 MHz
Bekijk vergelijking
Huidig
Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x32GB 7000 CMH64GX5M2B7000C40 geheugenmodule
Geheugen snelheid:
7000 MHz
Bekijk vergelijking
€ 1440,00
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 989,00
laatste 90 dagen: 989,00
874,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 40 |
| Component voor | PC |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Spanning | 1.1 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 150 g |
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840440410676 |
| Vendorcode | CMH64GX5M2D6000C40 |
| Artikelnr | 1163340 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


