Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x16GB 6000 CMH32GX5M2F6000Z36 geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❯
36x
De Corsair Vengeance RGB DDR5 geheugenmodules bieden een krachtige combinatie van hoogwaardige prestaties en opvallende RGB-verlichting. Met een capaciteit van 32 GB, een snelheid van 6000 MHz en CL 36 timings, is deze set goed uitgerust voor veeleisende workloads. Ondersteund door Intel XMP en AMD EXPO, zorgen deze modules voor een eenvoudige en naadloze integratie in je systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| Timings | CL 36 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 840440419396 |
| Vendorcode | CMH32GX5M2F6000Z36 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
120 maanden garantie!
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
|---|---|
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Type koeling | Heatsink |
| Timings | CL 36 |
| Component voor | PC |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.3 v |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Breedte | 7 mm |
| Diepte | 138 mm |
| Gewicht | 48 g |
| Hoogte | 44 mm |