Je bent nog niet ingelogd
Crucial Pro 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6400 MT/s CP2K16G64C32U5B geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
3x
De Crucial Pro DDR5 geheugenmodule biedt 32 GB totale capaciteit met 2 modules van elk 16 GB. Deze kit werkt op 6400 MHz met CL32 timings voor optimale prestaties. Het geheugen ondersteunt zowel Intel XMP als AMD EXPO profilering, wat eenvoudige overclocking mogelijk maakt voor gebruikers die meer performantie zoeken. De Crucial Pro is ontworpen voor moderne high-performance systemen en biedt betrouwbare werking voor intensieve toepassingen en gaming.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Crucial |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 6400 MHz |
| Timings | CL 32 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 649528947604 |
| Vendorcode | CP2K16G64C32U5B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 32 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.35 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 6400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 35 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Cadmium, Lood, Kwik |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 649528947604 |
| Vendorcode | CP2K16G64C32U5B |
| Artikelnr | 1168226 |
| Merk | Crucial |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


