Team Group VULCAN 32 GB 2 x 16 GB DDR5 288-pin DIMM FLRD532G6000HC30DC01 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
Hoofdafbeelding 0
De Team Group VULCAN DDR5 geheugenmodule biedt een totale capaciteit van 32 GB met twee modules van elk 16 GB, ontworpen voor geavanceerde prestaties. Met een snelheid van 6000 MHz en CL30 timings ondersteunt deze module zowel Intel XMP als AMD EXPO technologie, wat optimale prestaties en stabiliteit mogelijk maakt op ondersteunende systemen. De FLRD532G6000HC30DC01 is geschikt voor gebruikers die snelle en betrouwbare geheugenuitbreiding zoeken voor hun DDR5-compatible computersysteem.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Team Group Inc.
Modules (aantal)2 stuk(s)
Geheugen capaciteit32 GB
Geheugen snelheid6000 MHz
TimingsCL 30
Intel XMP ondersteuning ✓︎
AMD EXPO ondersteuning ✓︎
Verkrijgbaar sindsMaart 2026
EAN765441868717
VendorcodeFLRD532G6000HC30DC01
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
Certificaten van naleving CE, RoHS, UKCA
Design
RGB verlichting ✖︎
Kleur Product Rood
Type koeling Heatsink
Geheugen
Timings CL 30
Component voor PC
ECC foutcorrectie ✖︎
Geheugen form factor 288-pin DIMM
Spanning 1.35 v
Modules (aantal) 2 stuk(s)
Geheugenlayout 2 x 16 GB
Intel XMP ondersteuning✓︎
Geheugen capaciteit 32 GB
Geheugen Type DDR5
Geheugen snelheid 6000 MHz
Gewicht en omvang
Breedte 7,5 mm
Diepte 140 mm
Hoogte 32.7 mm
Kenmerken
AMD EXPO ondersteuning✓︎
On-Die ECC✓︎
Sequentiële bandbreedte - 100% lezen (max.) 48000 MB/s