Corsair DDR5 Vengeance 2x16GB 6000 CMK32GX5M2E6000Z36 geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
2177x
De Corsair DDR5 Vengeance 2x16GB 6000 CMK32GX5M2E6000Z36 geheugenmodule biedt snelle 6000 MHz DDR5-prestaties voor enthousiastelingen en gamers. Deze modulen zijn uitgerust met XMP en AMD EXPO-ondersteuning voor eenvoudige overklokking. Met een totale capaciteit van 32 GB en strakke CL 36-timings kan deze oplossing van Corsair gebruikers voorzien van krachtige geheugenprestaties.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Corsair
Modules (aantal)2 stuk(s)
Geheugen capaciteit32 GB
Geheugen snelheid6000 MHz
TimingsCL 36
Intel XMP ondersteuning ✓︎
AMD EXPO ondersteuning ✓︎
Verkrijgbaar sindsSeptember 2023
EAN840006679707
VendorcodeCMK32GX5M2E6000Z36
Garantie120 maanden
Toon meer
459,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Nu bestellen morgen in huis!
30 dagen bedenktermijn!
120 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Eigenschap Waarde
RGB verlichting ✖︎
Kleur Product Zwart
Type koeling Heatsink
Geheugen
Timings CL 36
Component voor PC
ECC foutcorrectie ✖︎
Geheugen form factor 288-pin DIMM
Spanning 1.4 v
Modules (aantal) 2 stuk(s)
Geheugenlayout 2 x 16 GB
Intel XMP ondersteuning✓︎
Geheugen capaciteit 32 GB
Geheugen Type DDR5
Geheugen snelheid 6000 MHz
Loden behuizing Aluminium
SPD profiel✓︎
SPD-snelheid 4800 MHz
Gewicht en omvang
Gewicht 130 g
Hoogte 35 mm