Je bent nog niet ingelogd
KINGSTON 32GB 5600MT/s DDR5 ECC DIMM KSM56E46BD8KM-32HA geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
7x
De Kingston 32GB 5600MT/s DDR5 ECC DIMM KSM56E46BD8KM-32HA geheugenmodule is een krachtige en snelle oplossing voor uw computersysteem. Met een capaciteit van 32GB en een geheugensnelheid van 5600MHz, biedt deze module uitstekende prestaties voor veeleisende toepassingen. De ECC-functionaliteit draagt bij aan de stabiliteit en betrouwbaarheid van uw systeem. Deze module is compatibel met DDR5-ondersteunende platforms en is een uitstekende keuze voor professionals en enthusiasts die op zoek zijn naar een high-performance geheugenoplossing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kingston |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Timings | CL 46 |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
| EAN | 740617336023 |
| Vendorcode | KSM56E46BD8KM-32HA |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Kingston Technology 16 GB 1 x 16 GB DDR5 ECC KSM56R46BS8PMI-16HAI geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
16 GB
Bekijk vergelijking
€ 659,00
Kingston Technology 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 MHz ECC KSM56E46BS8KM-16HA geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
16 GB
Bekijk vergelijking
€ 639,00
Kingston Technology 24 GB 1 x 24 GB DDR5 5600 MT/s KSM56R46BS8PMI-24HMI geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
24 GB
Bekijk vergelijking
€ 1210,00
KINGSTON 32GB 5600MT/s DDR5 ECC DIMM KSM56E46BD8KM-32HA geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
32 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Kingston Technology 48 GB 1 x 48 GB DDR5 ECC KSM56E46BD8KM-48HM geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
48 GB
Bekijk vergelijking
€ 1720,00
Kingston Technology 64 GB 1 x 64 GB DDR5 KSM56R46BD4-64MD geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
64 GB
Bekijk vergelijking
€ 3040,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| JEDEC-standaard | ✓︎ |
| Kleur Product | Groen |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 46 |
| Component voor | Server |
| Duur row active | 32 ns |
| Duur row cycle | 48 ns |
| Duur vernieuwen row cycle | 295 ns |
| ECC foutcorrectie | ✓︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen rangschikking | 2 |
| Spanning | 1.1 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Loden behuizing | Goud |
| Module configuration | 4096M x 72 |
| Programmeerspanning (VPP) | 1,8 V |
| Rij pre oplaadtijd (TRP) | 16 |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 133,3 mm |
| Hoogte | 31.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On-Die ECC | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Halogeen |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 740617336023 |
| Vendorcode | KSM56E46BD8KM-32HA |
| Artikelnr | 954389 |
| Merk | Kingston |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten


