Je bent nog niet ingelogd
Brother Inktc. LC-121Y
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
De Brother Inktcartridge LC-121Y is een gele inktcartridge ontworpen voor compatibiliteit met Brother printers. Met een printcapaciteit van ongeveer 300 pagina's biedt deze cartridge een betrouwbare oplossing voor uw afdrukbehoeften. De gele inkt is essentieel voor volledige kleurenafdrukken en helpt bij het produceren van levendige, gedetailleerde documenten en afbeeldingen. Deze cartridge past in verschillende Brother printer- en multifunctionele apparaten en is geschikt voor zowel professioneel als persoonlijk gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 300 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2015 |
| EAN | 4977766723213 |
| Vendorcode | LC-121Y |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | DCP-J752DW, MFC-J870DW |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 24 mm |
| Gewicht | 34 g |
| Hoogte | 145 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 300 Pagina(s) |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Origineel | ✓︎ |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766723213 |
| Vendorcode | LC-121Y |
| Artikelnr | 105039 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Geel - DCP-J132-J152-172-J552DW-J752DW/MFC-J470DW-J870DW
Toon meer
❮
❯