Je bent nog niet ingelogd
Brother Inktc. LC-127XLBK
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Brother Inktcartridge LC-127XLBK is een zwarte XL-cartridge die speciaal is ontworpen voor Brother-printers. Met een inhoud van 27,4 ml biedt deze cartridge een printcapaciteit van tot 1200 pagina's, wat zorgt voor een langere gebruiksduur en minder frequent vervangen nodig. De XL-formaat maakt dit een voordelige optie voor gebruikers met regelmatige printbehoeften. Deze inktcartridge is geschikt voor diverse Brother-printermodellen en garandeert consistente afdrukken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Zwart |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 1200 Pagina(s) |
| Inhoud | 27.4 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2015 |
| EAN | 4977766713931 |
| Vendorcode | LC-127XLBK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | DCP-J4110DW, MFC-J4410DW, MFC-J4510DW, MFC-4610DW, MFC-4710DW |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 117 mm |
| Diepte | 93 mm |
| Gewicht | 82 g |
| Hoogte | 29 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 1200 Pagina(s) |
| Inhoud | 27.4 ml |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Origineel | ✓︎ |
| Paginaopbrengst voetnoot | ISO 24711 |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766713931 |
| Vendorcode | LC-127XLBK |
| Artikelnr | 105044 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Zwart - super hoge capaciteit DCP-J4110DW - MFC-J4410DW -J4510DW -J4610DW -J4710DW
Toon meer
❮
❯
❮
❯