Je bent nog niet ingelogd
Brother Inktc. LC-1000HYBK
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
De Brother LC-1000HYBK is een zwarte inktcartridge uit de XL-serie, ontworpen voor Brother-printers. Deze cartridge biedt een printcapaciteit van tot 900 pagina's, wat deze geschikt maakt voor gebruikers met een hoger printvolume. De XL-versie zorgt voor een langere gebruiksduur voordat vervanging nodig is. Dit product is ideaal voor zowel zakelijke als particuliere toepassingen waarbij regelmatig wordt geprint.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Zwart |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 900 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2015 |
| EAN | 4977766643993 |
| Vendorcode | LC-1000HYBK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | MFC-5460CN, 5860CN |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 30 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Gewicht | 78 g |
| Hoogte | 95 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 900 Pagina(s) |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Kleur | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Origineel | ✓︎ |
| Paginaopbrengst voetnoot | 5% A4 |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen papier | A4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766643993 |
| Vendorcode | LC-1000HYBK |
| Artikelnr | 105064 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
(UITLOPEND) Zwart - hoge capaciteit MFC-5460CN
Toon meer