Je bent nog niet ingelogd
Brother Inktc. LC-1100HYBK
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De Brother LC-1100HYBK is een zwarte inktcartridge speciaal ontworpen voor Brother printers. Met een inhoud van 21.6 ml biedt deze high-yield cartridge een printcapaciteit van maximaal 750 pagina's, wat zorgt voor een efficiënt printproces met minder vervangingen. De cartridge is geschikt voor diverse Brother printer modellen en biedt een betrouwbare zwartdruk voor zowel documenten als afbeeldingen. Ideaal voor gebruikers die op zoek zijn naar een kosteneffectieve inktoplossing met een groot printvolume.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 750 Pagina(s) |
| Inhoud | 21.6 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2015 |
| EAN | 4977766659819 |
| Vendorcode | LC-1100HYBK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Brother Inktc. LC-1100HYC
Inktkleur:
Cyaan
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Brother Voordeelverpakking LC-1100C,M,Y
Inktkleur:
Cyaan, Geel, Magenta
Bekijk vergelijking
€ 35,95
Brother LC-1100HYRBWBP inktcartridge
Inktkleur:
Cyaan, Geel, Magenta
Bekijk vergelijking
€ 39,95
Brother Inktc. LC-1100YBP
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 14,95
Brother Inktc. LC-1100HYM
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Brother Inktc. LC-1100HYBK
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | DCP-6690CW, MFC-5890CN, MFC-5895CW, MFC-6490CW, MFC-6890CDW |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 20 mm |
| Diepte | 74 mm |
| Hoogte | 93 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 750 Pagina(s) |
| Inhoud | 21.6 ml |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Kleur | ✖︎ |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 86 x 26 x 123 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766659819 |
| Vendorcode | LC-1100HYBK |
| Artikelnr | 105076 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Zwart - hoge capaciteit MFC-5890CN-5895CW-6490CW-6890CDW en DCP-6690CW
Toon meer
❮
❯