Je bent nog niet ingelogd
Brother Inktc. LC-1100HYM
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De Brother LC-1100HYM is een magenta inktcartridge speciaal ontwikkeld voor Brother printers. Deze cartridge maakt deel uit van de LC-1100 serie en is geschikt voor diverse Brother printmodellen. Met de magenta kleur kunt u hoogwaardige kleurafdrukken produceren. De cartridge biedt een goede capaciteit voor regelmatig printgebruik en is gemakkelijk te vervangen. Kies voor originele Brother inktcartridges voor optimale compatibiliteit en printresultaten met uw printer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Magenta |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2015 |
| EAN | 4977766659871 |
| Vendorcode | LC-1100HYM |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Brother Inktc. LC-1100HYC
Inktkleur:
Cyaan
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Brother Inktc. LC-1100YBP
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 14,95
Brother Inktc. LC-1100HYM
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
Huidig
Brother Inktc. LC-1100HYBK
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 31,95
Brother Inktc. LC-1100HYBKBP
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Brother LC-1100 BK zwart
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 24,95
Brother LC-1100BK Black Ink Cartridge 2 stuks
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 43,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | DCP-6690CW MFC-5890CN MFC-5895CW MFC-6490CW MFC-6890CDW |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 12 mm |
| Diepte | 74 mm |
| Hoogte | 93 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Magenta |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Kleur | ✓︎ |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 86 x 26 x 123 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766659871 |
| Vendorcode | LC-1100HYM |
| Artikelnr | 105078 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Magenta - hoge capaciteit MFC-5890CN-5895CW-6490CW-6890CDW en DCP-6690CW
Toon meer
❮
❯