Je bent nog niet ingelogd
Brother Inktc. LC-1240BK
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Brother LC-1240BK inktcartridge biedt betrouwbare zwarte inktkwaliteit voor uw Brother printer. Met een inhoud van 2x 13.9 ml cartridges kunt u tot 600 pagina's afdrukken. Deze originele inktcartridges zijn speciaal ontworpen voor compatibiliteit met Brother-apparaten en bieden consistente printresultaten. Ideaal voor kantoor- en thuisgebruik, deze cartridges helpen uw printkosten efficiënt te beheren terwijl u professionele kwaliteit behoudt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 600 Pagina(s) |
| Inhoud | 2x 13.9 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2015 |
| EAN | 4977766694001 |
| Vendorcode | LC-1240BKBP2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | DCP-J525W/DCP-725DW/DCP-J925DW, MFC-J430W/MFC-J625DW/MFC-J825DW/MFC-J5910DW/MFC-J6510DW/MFC-J6710DW/MFC-J6910DW |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 122 mm |
| Gewicht | 96 g |
| Hoogte | 178 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal zwarte inktcartridges | 2 |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 600 Pagina(s) |
| Inhoud | 2x 13.9 ml |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type aanbod | Multi-verpakking |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen papier | A4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766694001 |
| Vendorcode | LC-1240BKBP2 |
| Artikelnr | 105084 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Zwart - hoge capaciteit DCP-J525W - J725DW - J925DW, MFC-J430W - J5910DW - J6510DW - J625DW -J825DW - J6710DW -J6910DW
Toon meer
❮
❯
❮
❯