Je bent nog niet ingelogd
Brother Inktc. LC-1240Y
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Brother Inktcartridge LC-1240Y is een gele inktcartridge speciaal ontworpen voor Brother printers. Met een inhoud van 7,1 ml biedt deze cartridge een printcapaciteit van tot 600 pagina's, wat een goede verhouding tussen inhoud en gebruiksduur oplevert. De cartridge is geschikt voor diverse Brother printer- en multifunctionaalapparaatmodellen. Dit product maakt deel uit van de Brother inktcartridgecollectie en is ideaal voor gebruikers die regelmatig in kleur printen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 600 Pagina(s) |
| Inhoud | 7.1 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2015 |
| EAN | 4977766694032 |
| Vendorcode | LC-1240Y |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 37 mm |
| Diepte | 178 mm |
| Gewicht | 46 g |
| Hoogte | 122 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 600 Pagina(s) |
| Inhoud | 7.1 ml |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Origineel | ✓︎ |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 85 x 25 x 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766694032 |
| Vendorcode | LC-1240Y |
| Artikelnr | 105087 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Geel - hoge capaciteit DCP-J525W - J725DW - J925DW, MFC-J430W - J5910DW - J6510DW - J625DW -J825DW - J6710DW -J6910DW
Toon meer
❮
❯
❮
❯