Je bent nog niet ingelogd
Brother Inktc. LC-1240BKBP2
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Brother LC-1240BKBP2 is een zwarte inktcartridge uit de printerlijnproductgroep. Dit product is ontworpen voor optimale afdrukprestaties en is geschikt voor diverse Brother-printermodellen. De cartridge biedt een betrouwbare inktlevering voor zowel document- als fotoafdrukken. Met deze inktcartridge kunt u professionele resultaten bereiken bij uw dagelijkse printwerk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2015 |
| EAN | 5014047562211 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 37 mm |
| Diepte | 178 mm |
| Gewicht | 59 g |
| Hoogte | 122 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Zwart |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 178 x 122 x 37 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5014047562211 |
| Artikelnr | 105130 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
LC-1240BKBP zwart inkt blisterverpakking (opbrengst per patroon bij benadering overeenkomstig ISO/IEC 24711)
Toon meer
❮
❯