Je bent nog niet ingelogd
HP 940XL - [C4906AE] Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
De HP 940XL is een zwarte XL inktcartridge speciaal ontworpen voor HP printers. Met een inhoud van 49 ml biedt deze cartridge een hoge printcapaciteit van tot 2200 pagina's, wat zorgt voor langere gebruiksduur en lagere kosten per afdruk. De XL variant is ideaal voor gebruikers met een hoog printvolume die efficiënt willen werken. Deze cartridge is compatibel met diverse HP-printermodellen en levert professionele afdrukresultaten voor zowel zwartwit als gekleurde documenten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Zwart |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 2200 Pagina(s) |
| Inhoud | 49 ml |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
| EAN | 884962546161 |
| Vendorcode | C4906AE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP OfficeJet Pro 8000, 8500, 8500A |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 59 - 95 °F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1679 mm |
| Breedte | 142 mm |
| Diepte | 124 mm |
| Gewicht | 104 g |
| Gewicht (imperiaal) | 0,0953 kg (0.21 lbs) |
| Hoogte | 40 mm |
| Leeg gewicht | 32 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 800,1 x 1678,9 mm (47.2 x 31.5 x 66.1") |
| Afmetingen verpakking (B x D x H) | 142 x 124 x 39,9 mm (5.59 x 4.88 x 1.57") |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 2200 Pagina(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 301,4 kg (664.4 lbs) |
| Gewicht verpakking (imperiaal) | 0,127 kg (0.28 lbs) |
| Inhoud | 49 ml |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Kleur | ✖︎ |
| Maat | 14,2 cm (5.59") |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Retail-only vlag | N |
| Stapelhoogte voor pallets | 12 stuk(s) |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 142 x 124 x 40 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 884962546161 |
| Vendorcode | C4906AE |
| Artikelnr | 402133 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
• HP Inkcartridge
• Type: C4906AE BK
• Kleur: Zwart
• Inhoud: High Capacity
• Aantal pagina's: +/- 2200
• Geschikt voor: HP Officejet PRO 8000, 8500, 8500A
• Tot 50% voordeliger printen t.o.v. een laserprinter
• Type: C4906AE BK
• Kleur: Zwart
• Inhoud: High Capacity
• Aantal pagina's: +/- 2200
• Geschikt voor: HP Officejet PRO 8000, 8500, 8500A
• Tot 50% voordeliger printen t.o.v. een laserprinter
Toon meer
❮
❯