Je bent nog niet ingelogd
Brother Inktc. LC-980VALBP BK-Y-C-M
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Brother LC-980VALBP is een multipack inktcartridge set die beschikbaar is in de kleuren zwart, cyaan, magenta en geel. Met een inhoud van totaal 54 ml biedt deze set een printcapaciteit van 260 tot 300 pagina's, afhankelijk van de kleur. De cartridges zijn geschikt voor verschillende Brother printermodellen en bieden een voordelige oplossing voor uw afdrukmiddelen. Dit verpakkingsformaat stelt u in staat om alle noodzakelijke inktkleuren tegelijk aan te schaffen en uit voorraad te werken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Cyaan, Geel, Magenta, Zwart |
| Multipack | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 260, 300 Pagina(s) |
| Inhoud | 54 ml |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
| EAN | 5014047561023 |
| Vendorcode | LC-980VALBP |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | DCP-145C DCP-165C DCP-195C DCP-197C DCP-375CW MFC-250C MFC-255CW MFC-290C MFC-295C |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62 mm |
| Diepte | 217 mm |
| Gewicht | 158 g |
| Hoogte | 175 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 3 |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Cyaan, Geel, Magenta, Zwart |
| Printcapaciteit | 260, 300 Pagina(s) |
| Inhoud | 54 ml |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Multipack | ✓︎ |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type aanbod | Multi-verpakking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5014047561023 |
| Vendorcode | LC-980VALBP |
| Artikelnr | 463284 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
• Type: LC-980VALBP Multipack
• Kleuren: Cyaan, Magenta, Geel, Zwart
• Aantal pagina's: +/- 260, zwart 300
• Geschikt voor:
- DCP-145C / DCP-163C / DCP-165C / DCP-167C / DCP-195C / DCP-197C / DCP-365CN / DCP-375CW / DCP-377CW
- MFC-250C / MFC-255CW / MFC-257CW / MFC-290C / MFC-295CN / MFC-297C
• Kleuren: Cyaan, Magenta, Geel, Zwart
• Aantal pagina's: +/- 260, zwart 300
• Geschikt voor:
- DCP-145C / DCP-163C / DCP-165C / DCP-167C / DCP-195C / DCP-197C / DCP-365CN / DCP-375CW / DCP-377CW
- MFC-250C / MFC-255CW / MFC-257CW / MFC-290C / MFC-295CN / MFC-297C
Toon meer
❮
❯
❮
❯