Je bent nog niet ingelogd
HP 726 - [CH575A] Mat Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP 726 zwarte inktcartridge is ontworpen voor gebruik in compatibele HP printers. Deze inktcartridge biedt een betrouwbare oplossing voor uw printbehoeften en is geschikt voor regelmatig gebruik. De cartridge is gemakkelijk in te stellen in compatibele apparaten. Voor optimale prestaties wordt aanbevolen de originele HP inktcartridges te gebruiken conform de richtlijnen van uw printer. Raadpleeg uw printermanual voor specifieke compatibiliteit en installatiegegevens.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 884420836360 |
| Vendorcode | CH575A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP DesignJet T1200 printerserie; HP DesignJet T1200 HD multifunctionele printer; HP DesignJet T2300 eMFP; HP DesignJet T1300 ePrinter serie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 920 mm |
| Breedte | 283 mm |
| Diepte | 41 mm |
| Gewicht | 420 g |
| Hoogte | 118 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Zwart |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Inktcartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 0, 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 884420836360 |
| Vendorcode | CH575A |
| Artikelnr | 767152 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
OverviewBetrouwbaar, probleemloos printen. Accurate, levendige, snel drogende prints. Tijdbesparende functies voor het beheren en bestellen van supplies.[1] Originele HP cartridges met originele HP inkt produceren de beste professionele resultaten en waarborgen een hoge productiviteit.FeaturesInnovatieve originele HP inkt biedt een unieke combinatie van kwaliteit en flexibiliteit. Dat waarborgt consistente, snel drogende, veegvaste prints met scherpe, heldere, accurate lijnen, levendige kleuren en werkelijk neutrale grijstinten.
Met de probleemloze printprestaties van originele HP supplies behoren tijdrovende misdrukken tot het verleden. Originele HP inkt is samen met de printer ontworpen en getest om consistente resultaten te waarborgen. Een scherpe, heldere, accurate kwaliteit bij elke print.
Ingebouwde intelligentie in originele HP inktcartridges biedt tal van tijdbesparende kenmerken, zoals waarschuwingen als cartridges moeten worden vervangen. Handige methode om supplies te bestellen[1].
Met de probleemloze printprestaties van originele HP supplies behoren tijdrovende misdrukken tot het verleden. Originele HP inkt is samen met de printer ontworpen en getest om consistente resultaten te waarborgen. Een scherpe, heldere, accurate kwaliteit bij elke print.
Ingebouwde intelligentie in originele HP inktcartridges biedt tal van tijdbesparende kenmerken, zoals waarschuwingen als cartridges moeten worden vervangen. Handige methode om supplies te bestellen[1].
Toon meer