Je bent nog niet ingelogd
HP 727 - [B3P24A] Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP 727 inktcartridge bevat 130 ml grijze inkt en is ontworpen voor gebruik in HP DesignJet printers. Deze cartridge biedt een grote inktcapaciteit, ideaal voor langdurig printen en professionele grafische toepassingen. De grijze inktkleur is geschikt voor het afdrukken van halftonen en grijswaarden in technische tekeningen en illustraties. De cartridge is gemakkelijk te installeren en compatibel met specifieke HP printer modellen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Grijs |
| Inhoud | 130 ml |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 887111963796 |
| Vendorcode | B3P24A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
HP 727 - [F9J76A] Cyaan
Inktkleur:
Cyaan
Bekijk vergelijking
€ 229,00
HP 727 - [F9J78A] Geel
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 229,00
HP 727 - [B3P21A] Geel
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 125,95
HP 727 - [B3P24A] Grijs
Inktkleur:
Grijs
Bekijk vergelijking
Huidig
HP 727 - [F9J77A] Magenta
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
€ 229,00
HP 727 - [B3P23A] Photo Zwart
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 124,95
HP 727 - [F9J79A] Grijs
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 229,00
HP 727 - [B3P22A] Mat Zwart
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 124,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP DesignJet T920 printerserie, HP DesignJet T1500 printerserie, HP DesignJet T930 printerserie, HP DesignJet T1530 printerserie, HP DesignJet T2530 multifunctionele printerserie, HP DesignJet T2500 eMFP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219,2 x 1501,14 mm |
| Breedte | 202 mm |
| Diepte | 129 mm |
| Gewicht | 200 g |
| Hoogte | 40 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1219,2 x 1501,1 mm (40 x 48 x 59.1") |
| Inktkleur | Grijs |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 450 kg (992.1 lbs) |
| Inhoud | 130 ml |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Inktcartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 0, 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 887111963796 |
| Vendorcode | B3P24A |
| Artikelnr | 767153 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
HP 727 Designjet inktcartridges vormen samen met uw HP Designjet printer een geoptimaliseerd printsysteem. Originele HP inkt reduceert downtime en maakt u productiever. U houdt de productiviteit hoog dankzij scherpe, sneldrogende veegvaste prints.
Originele HP-artikelen zijn aantoonbaar betrouwbaarder dan niet-originele alternatieven. Goedkope inkt- en tonercartridges kunnen de prestaties van uw printer negatief beïnvloeden met streperige, vlekkerige of fletse afdrukken als resultaat. Alleen de originele HP-artikelen bieden ongeëvenaarde kwaliteit voor de meest professioneel ogende printresultaten.
Maak indruk met uw afdruk
U kunt op originele HP printartikelen rekenen voor een indrukwekkende, consistente printkwaliteit en compromisloze prestaties.
Meer waar voor uw geld
U haalt meer uit originele HP-producten dan uit navullingen van cartridges van andere producenten.
Buitengewone kwaliteit
Aan originele HP inkt- en tonercartridges is 20 jaar ontwikkeling voorafgegaan, met prints van de allerhoogste kwaliteit als resultaat.
Originele HP-artikelen zijn aantoonbaar betrouwbaarder dan niet-originele alternatieven. Goedkope inkt- en tonercartridges kunnen de prestaties van uw printer negatief beïnvloeden met streperige, vlekkerige of fletse afdrukken als resultaat. Alleen de originele HP-artikelen bieden ongeëvenaarde kwaliteit voor de meest professioneel ogende printresultaten.
Maak indruk met uw afdruk
U kunt op originele HP printartikelen rekenen voor een indrukwekkende, consistente printkwaliteit en compromisloze prestaties.
Meer waar voor uw geld
U haalt meer uit originele HP-producten dan uit navullingen van cartridges van andere producenten.
Buitengewone kwaliteit
Aan originele HP inkt- en tonercartridges is 20 jaar ontwikkeling voorafgegaan, met prints van de allerhoogste kwaliteit als resultaat.
Toon meer