Je bent nog niet ingelogd
HP 772 - [CN629A]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP 772 CN629A is een magenta inktcartridge speciaal ontworpen voor HP DesignJet printers. Deze cartridge levert levendige magenta kleuren voor professionele afdrukken met scherpe detailweergave. De HP 772 is geschikt voor gebruikers die regelmatig hoogwaardige grafische en fotografische prints produceren. Met deze inktcartridge kunt u consistent goede kleurkwaliteit behalen in uw afdrukopdrachten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Magenta |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 884962638996 |
| Vendorcode | CN629A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
HP 772 - [CN632A]
Inktkleur:
Cyaan
Bekijk vergelijking
€ 249,00
HP 772 - [CN636A] Cyaan
Inktkleur:
Cyaan
Bekijk vergelijking
€ 249,00
HP 772 - [CN630A]
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 249,00
HP 772 - [CN634A]
Inktkleur:
Grijs
Bekijk vergelijking
€ 249,00
HP 772 - [CN629A]
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
Huidig
HP 772 - [CN635A] Mat Zwart
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 249,00
HP 772 - [CN633A]
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 249,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP Designjet Z5200 PostScript Printer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 920 mm |
| Breedte | 283 mm |
| Diepte | 41 mm |
| Gewicht | 440 g |
| Hoogte | 118 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Magenta |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Inktcartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 0, 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 884962638996 |
| Vendorcode | CN629A |
| Artikelnr | 767168 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- HP 772 300-ml magenta Designjet inktcartridges printen telkens opnieuw met dezelfde levendige kleuren en professionele kwaliteit. Originele HP supplies worden samen met de printer ontwikkeld voor consistente, probleemloze printprestaties.
- Prints zijn meer dan 200 jaar lichtbestendig op tal van creatieve en speciale HP media1. Gemakkelijk en productief een hoge printkwaliteit produceren met innovatieve HP printmedia.
- Ingebouwde intelligente technologie optimaliseert de printkwaliteit en betrouwbaarheid. Prints van professionele kwaliteit produceren om het evaluatieproces te versnellen.
- Maximale productiviteit door probleemloos printen. Gemakkelijk en kosteneffectief printen met afzonderlijk vervangbare inktcartridges. De kwaliteit en betrouwbaarheid van HP producten voorkomt downtime.
- Prints zijn meer dan 200 jaar lichtbestendig op tal van creatieve en speciale HP media1. Gemakkelijk en productief een hoge printkwaliteit produceren met innovatieve HP printmedia.
- Ingebouwde intelligente technologie optimaliseert de printkwaliteit en betrouwbaarheid. Prints van professionele kwaliteit produceren om het evaluatieproces te versnellen.
- Maximale productiviteit door probleemloos printen. Gemakkelijk en kosteneffectief printen met afzonderlijk vervangbare inktcartridges. De kwaliteit en betrouwbaarheid van HP producten voorkomt downtime.
Toon meer