Je bent nog niet ingelogd
HP 727 - [F9J77A] Magenta
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 dagen (zaterdag)
HP 727 Magentapatroon F9J77A is een inktcartridge ontworpen voor HP DesignJet printers. Deze magenta inktcartridge biedt levendige kleurweergave voor professionele printwerk. Het product is geschikt voor verschillende HP printer modellen en zorgt voor consistente afdrukken. De cartridge is eenvoudig in te brengen en ondersteunt efficiënt printen. Met deze HP originele inktcartridge kunt u professionele resultaten bereiken voor technische documenten en grafische toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Magenta |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 889296103318 |
| Vendorcode | F9J77A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
HP 727 - [F9J76A] Cyaan
Inktkleur:
Cyaan
Bekijk vergelijking
€ 229,00
HP 727 - [F9J78A] Geel
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 229,00
HP 727 - [B3P21A] Geel
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 125,95
HP 727 - [B3P24A] Grijs
Inktkleur:
Grijs
Bekijk vergelijking
€ 124,95
HP 727 - [F9J77A] Magenta
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
Huidig
HP 727 - [F9J79A] Grijs
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 229,00
HP 727 - [B3P23A] Photo Zwart
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 124,95
HP 727 - [B3P22A] Mat Zwart
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 124,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP DesignJet T920 printerserie, HP DesignJet T1500 printerserie, HP DesignJet T930 printerserie, HP DesignJet T1530 printerserie, HP DesignJet T2530 multifunctionele printerserie, HP DesignJet T2500 eMFP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219,2 x 919,48 mm |
| Breedte | 283 mm |
| Diepte | 41 mm |
| Gewicht | 450 g |
| Hoogte | 118 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1219,2 x 919,5 mm (40 x 48 x 36.2") |
| Inktkleur | Magenta |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 248 kg (546.8 lbs) |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Inktcartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 0, 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 889296103318 |
| Vendorcode | F9J77A |
| Artikelnr | 767232 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet