Je bent nog niet ingelogd
HP 727 - [F9J80A] Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP 727 inktcartridge in grijs is een originele HP verbruiksgoed ontworpen voor professionele printers. Deze cartridge biedt betrouwbare afdrukken voor technische toepassingen en grote formaten. De F9J80A cartridge is compatibel met geselecteerde HP DesignJet printermodellen en zorgt voor consistente kleurkwaliteit. Dankzij de originele HP-formulering kunnen gebruikers optimale prestaties verwachten. Deze inktcartridge is geschikt voor kantoor- en industriële toepassingen waarbij precisie en nauwkeurigheid van belang zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 889296103349 |
| Vendorcode | F9J80A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP DesignJet T920 printerserie, HP DesignJet T1500 printerserie, HP DesignJet T930 printerserie, HP DesignJet T1530 printerserie, HP DesignJet T2530 multifunctionele printerserie, HP DesignJet T2500 eMFP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219,2 x 919,48 mm |
| Breedte | 283 mm |
| Diepte | 41 mm |
| Gewicht | 450 g |
| Hoogte | 118 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1219,2 x 919,5 mm (40 x 48 x 36.2") |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 248 kg (546.8 lbs) |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Inktcartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 0, 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 889296103349 |
| Vendorcode | F9J80A |
| Artikelnr | 767233 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet