Je bent nog niet ingelogd
HP 728 - [F9J68A] Mat Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP 728 inktcartridge in mat zwart (F9J68A) is een origineel verbruiksartikel speciaal ontworpen voor HP printers. Deze cartridge biedt zwarte inkt met een matte afwerking, ideaal voor diverse afdrukken. Als origineel HP-product is het ontworpen voor compatibiliteit met specifieke HP printmodellen. De cartridge zorgt voor consistente kleurkwaliteit en is geschikt voor professioneel en dagelijks gebruik. Het matte zwart is bijzonder waardevol voor foto's en grafische toepassingen waarbij diepere tinten vereist zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 888793397879 |
| Vendorcode | F9J68A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP DesignJet T730 printer, HP DesignJet T830 multifunctionele printer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219,2 x 919,48 mm |
| Breedte | 283 mm |
| Diepte | 41 mm |
| Gewicht | 450 g |
| Hoogte | 118 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1219,2 x 919,5 mm (40 x 48 x 36.2") |
| Inktkleur | Zwart |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 248 kg (546.8 lbs) |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Inktcartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 0, 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 888793397879 |
| Vendorcode | F9J68A |
| Artikelnr | 767238 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet