Je bent nog niet ingelogd
Brother LC-1100HYRBWBP inktcartridge
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
De Brother LC-1100HYRBWBP is een hoogcapaciteit multipack inktcartridge set bestaande uit drie cartridges in cyaan, geel en magenta. Elke cartridge bevat 11.5 ml inkt en heeft een printcapaciteit van ongeveer 750 pagina's. Dit pakket is ideaal voor gebruikers die frequent afdrukken en willen profiteren van kostenefficiënte bulkaankopen. De cartridges zijn ontworpen voor compatibiliteit met Brother printers en bieden een praktische oplossing voor langetermijngebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Cyaan, Geel, Magenta |
| Multipack | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 750 Pagina(s) |
| Inhoud | 3x 11.5 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 5014047561535 |
| Vendorcode | LC1100HYRBWBP |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Brother Inktc. LC-1100HYC
Inktkleur:
Cyaan
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Brother LC-1100HYRBWBP inktcartridge
Inktkleur:
Cyaan, Geel, Magenta
Bekijk vergelijking
Huidig
Brother Inktc. LC-1100YBP
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 14,95
Brother Inktc. LC-1100HYM
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Brother LC-1100 BK zwart
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 24,95
Brother LC-1100BK Black Ink Cartridge 2 stuks
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 43,95
Brother Inktc. LC-1100HYBKBP
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Brother Inktc. LC-1100HYBK
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 31,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Cyaan, Geel, Magenta |
| Printcapaciteit | 750 Pagina(s) |
| Inhoud | 3x 11.5 ml |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Kleur | ✓︎ |
| Multipack | ✓︎ |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type aanbod | Multi-verpakking |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 67 x 125 x 178 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5014047561535 |
| Vendorcode | LC1100HYRBWBP |
| Artikelnr | 770438 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Voordeel blister verpakking met de drie 'extra inhoud' kleurencartridges LC-1100HYC, LC-1100HYM en LC-1100HYY
Toon meer
