Je bent nog niet ingelogd
Epson Multipack XL Claria Photo HD BK/C/M/Y/LC/LM T 243 T 2438 [C13T24384011]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Epson Multipack XL Claria Photo HD cartridges bieden een complete inktoplossing voor uw printer. Deze set bevat zwart, cyaan, magenta en geel in XL-formaat voor uitgebreide afdrukcapaciteit. Met een totale inhoud van 55,7 ml verdeeld over zes cartridges, helpt deze multipack uw printkosten te optimaliseren. De Claria Photo HD-technologie levert helder- en levendig gekleurde afdrukken. Ideaal voor regelmatige afdrukken thuis of op kantoor.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Epson |
| Inktkleur | Cyaan, Geel, Magenta, Zwart |
| Multipack | ✓︎ |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Inhoud | 1x 10 / 3x 8.7 / 2x 9.8, 8.7, 10, 55.7 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 8715946615158 |
| Vendorcode | C13T24384011 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Expression Photo XP-960 Expression Photo XP-950 Expression Photo XP-860 Expression Photo XP-760 Expression Photo XP-55 Epson Expression Photo XP-850 Epson Expression Photo XP-750 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 5 |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Cyaan, Geel, Magenta, Zwart |
| Inhoud | 10, 1x 10 / 3x 8.7 / 2x 9.8, 55.7, 8.7 ml |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Minimum bestelhoeveelheid | 7 stuk(s) |
| Multipack | ✓︎ |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type aanbod | Multi-verpakking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Palletbreedte (UK) | 100 cm |
| Palletgewicht (UK) | 0 g |
| Pallethoogte (UK) | 22,2 cm |
| Palletlengte (UK) | 120 cm |
| Producten per pallet (UK) | 756 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 84 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 84 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8715946615158 |
| Vendorcode | C13T24384011 |
| Artikelnr | 772132 |
| Merk | Epson |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Epson T2438 multipack
Toon meer
❮
❯