Je bent nog niet ingelogd
Brother LC-421XLVAL PagePack 4 stuk(s) Origineel Hoog (XL) rendement Zwart, Cyaan, Magenta, Geel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Brother LC-421XLVAL PagePack is een originele inktcartridgeset bestaande uit vier stukken in de kleuren zwart, cyaan, magenta en geel. Dit is een multipack met XL-cartridges die elk een printcapaciteit van 500 pagina's bieden. De set is speciaal ontworpen voor Brother-printers en zorgt voor kostenefficiënte printing met een hoger rendement. Ideaal voor gebruikers die regelmatig printen en willen besparen op inktkosten door bulkaankoop.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Cyaan, Geel, Magenta, Zwart |
| Multipack | ✓︎ |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 500 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
| EAN | 4977766813594 |
| Vendorcode | LC421XLVAL |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | MFC-J1010DW DCP-J1050DW DCP-J1140DW |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 59,9 mm |
| Diepte | 59,9 mm |
| Gewicht | 143 g |
| Hoogte | 89,9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 3 |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Cyaan, Geel, Magenta, Zwart |
| Printcapaciteit | 500 Pagina(s) |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Multipack | ✓︎ |
| Origineel | ✓︎ |
| Type aanbod | Multi-verpakking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766813594 |
| Vendorcode | LC421XLVAL |
| Artikelnr | 911688 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯