Je bent nog niet ingelogd
Brother LC-1100 BK zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Brother LC-1100 BK is een zwarte inktcartridge voor Brother printers. Met een inhoud van 12,1 ml biedt deze cartridge een printcapaciteit van ongeveer 450 pagina's. De cartridge is geschikt voor diverse Brother printer modellen en zorgt voor schherpe zwart-wituitvoer. Dit consumable is een standaardonderdeel voor regelmatig printgebruik en kan eenvoudig worden vervangen wanneer de inkt op is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 450 Pagina(s) |
| Inhoud | 12.1 ml |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 4977766659680 |
| Vendorcode | LC1100BK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Brother Inktc. LC-1100HYC
Inktkleur:
Cyaan
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Brother LC-1100HYRBWBP inktcartridge
Inktkleur:
Cyaan, Geel, Magenta
Bekijk vergelijking
€ 39,95
Brother Voordeelverpakking LC-1100C,M,Y
Inktkleur:
Cyaan, Geel, Magenta
Bekijk vergelijking
€ 35,95
Brother Inktc. LC-1100YBP
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 14,95
Brother Inktc. LC-1100HYM
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Brother LC-1100 BK zwart
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | DCP-385C DCP-395CN DCP-585CW DCP-J615W DCP-J715W MFC-490CW MFC-790CW MFC-990CW MFC-5490CN DCP-6690CW MFC-5890CN MFC-5895CW MFC-6490CW MFC-6890CDW |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 20 mm |
| Diepte | 74 mm |
| Hoogte | 93 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 450 Pagina(s) |
| Inhoud | 12.1 ml |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Kleur | ✖︎ |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 86 x 26 x 123 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766659680 |
| Vendorcode | LC1100BK |
| Artikelnr | 916008 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Inktcartridge zwart (circa 450 pagina’s A4 conform ISO/IEC 24711).
Toon meer
❮
❯
❮
❯