Je bent nog niet ingelogd
Canon PGI-72 GY grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Canon PGI-72 GY is een grijze inktcartridge speciaal ontworpen voor Canon printers. Met een inhoud van 14 ml biedt deze cartridge een printcapaciteit van tot 165 pagina's. De cartridge is geschikt voor diverse Canon printerapparaten en zorgt voor professionele grijswaarden in uw afdrukken. Dit product behoort tot onze inktcartridges-assortiment en is een betrouwbare keuze voor uw printbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Canon |
| Inktkleur | Grijs |
| Printcapaciteit | 165 Pagina(s) |
| Inhoud | 14 ml |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 4960999902265 |
| Vendorcode | 6409B001 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Canon PIXMA PRO-10 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Grijs |
| Printcapaciteit | 165 Pagina(s) |
| Inhoud | 14 ml |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Kleur | ✖︎ |
| Origineel | ✓︎ |
| Paginaopbrengst voetnoot | 10x15cm, ISO/IEC 24734 |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4960999902265 |
| Vendorcode | 6409B001 |
| Artikelnr | 916209 |
| Merk | Canon |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Canon PGI-72 GY grijze inktcartridge
- - Inhoud: 14 ml
-Kleur: grijs
Toon meer
❮
❯