Je bent nog niet ingelogd
Canon PGI-72 MBK mat zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Canon PGI-72 MBK mat zwart inktcartridge is ontworpen voor Canon printers en levert professionele zwart-witafdrukken. Met een inhoud van 14 ml biedt deze cartridge een printcapaciteit van ongeveer 1640 pagina's. De mat zwarte inkt zorgt voor scherpe tekst en gedetailleerde afbeeldingen op diverse papiersoorten. Deze originele Canon inktcartridge is eenvoudig te installeren en geschikt voor regelmatig gebruik in kantoor- en thuisomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Canon |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 1640 Pagina(s) |
| Inhoud | 14 ml |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 4960999902043 |
| Vendorcode | 6402B001 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Canon PIXMA PRO-10 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 1640 Pagina(s) |
| Inhoud | 14 ml |
| Inkttype | Pigmentgebaseerde inkt |
| Kleur | ✖︎ |
| Origineel | ✓︎ |
| Paginaopbrengst voetnoot | 10x15cm, ISO/IEC 24734 |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type kleureninkt | Pigmentgebaseerde inkt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4960999902043 |
| Vendorcode | 6402B001 |
| Artikelnr | 916211 |
| Merk | Canon |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯