Je bent nog niet ingelogd
Canon PGI-72 Y geel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Canon PGI-72 Y is een gele inktcartridge speciaal ontworpen voor compatibele Canon-printers. Met een inhoud van 14 ml biedt deze cartridge een printcapaciteit van tot 377 pagina's, wat zorgt voor langdurig gebruik en kosteneffectieve afdrukken. De cartridge is ideaal voor gebruikers die regelmatig in kleur printen en op zoek zijn naar originele Canon-inktcartridges. Perfect voor thuisgebruik of kleinere kantooromgevingen waar gele kleuren essentieel zijn voor professionele resultaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Canon |
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 377 Pagina(s) |
| Inhoud | 14 ml |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 4960999902173 |
| Vendorcode | 6406B001 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Canon PIXMA PRO-10 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 377 Pagina(s) |
| Inhoud | 14 ml |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Kleur | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Canon |
| Origineel | ✓︎ |
| Paginaopbrengst voetnoot | 10x15cm, ISO/IEC 24734 |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4960999902173 |
| Vendorcode | 6406B001 |
| Artikelnr | 916218 |
| Merk | Canon |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Canon-inktcartridge PGI-72 Y geel
- Inhoud: 14ml
Kleur: geel
Toon meer
❮
❯