Je bent nog niet ingelogd
HP 951 - [CN050AE] Cyaan
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De HP 951 cyaan inktcartridge (CN050AE) is een originele inktvoorraad speciaal ontworpen voor HP-printers. Met een inhoud van 8,5 ml biedt deze cartridge voldoende cyaankleurige inkt voor uw afdrukken. De inktcartridge is gemakkelijk te installeren en geschikt voor diverse HP-printermodellen. Dit originele product zorgt voor consistente kleurkwaliteit en betrouwbare prestaties. Ideaal voor kantoor- of thuisgebruik waar professionele afdrukken vereist zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Cyaan |
| Inhoud | 8.5 ml |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 0888182554104 |
| Vendorcode | CN050AE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 951 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 276, 8100, 8600, 8610, 8620, 8640 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 1234 mm |
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 126 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Cyaan |
| Inhoud | 8.5 ml |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Origineel | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 535 pagina's |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grotere (buitenste) hoofdverpakkingen brutogewicht | 2,86 kg |
| Producten per grotere (buitenste) hoofdverpakking | 50 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 12 stuk(s) |
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 888182554128; (303) 193015225671; (999) 888182554135; (ACU) 193015225688; (BGX) 888182554104; (BGY) 888182554111; (LS1) 199764139849; (LS2) 199764139856; (LS3) 199764139863 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 888182554128, 193015225671, 888182554135, 193015225688, 888182554104, 888182554111, 199764139849, 199764139856, 199764139863 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0888182554104 |
| Vendorcode | CN050AE |
| Artikelnr | 916772 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
HP 951 inktcartridges brengen documenten en marketingmateriaal tot leven met opvallende, briljante kleuren, voor lage kosten per pagina. Maak professionele kleurenafdrukken, pagina na pagina, recycle cartridges eenvoudig en bespaar in vergelijking met laserprinters.
Betrouwbare, professionele resultaten, elke afdruk opnieuw. Kies HP inkt met een indrukwekkende betrouwbaarheid voor probleemloze, consistente afdrukken, pagina na pagina.
Maak indruk met professionele kleurendocumenten in opvallende, briljante kleuren. Uw documenten en marketingmateriaal zijn markeerpen- en vochtbestendig en lange tijd lichtbestendig[1][2].
Produceer kleuren van professionele kwaliteit met lage kosten per pagina. Afzonderlijk te vervangen cartridges en optionele high-capacity cartridges maken het afdrukken voordeliger.[4] U bespaart door marketingmateriaal op kantoor af te drukken.
Betrouwbare, professionele resultaten, elke afdruk opnieuw. Kies HP inkt met een indrukwekkende betrouwbaarheid voor probleemloze, consistente afdrukken, pagina na pagina.
Maak indruk met professionele kleurendocumenten in opvallende, briljante kleuren. Uw documenten en marketingmateriaal zijn markeerpen- en vochtbestendig en lange tijd lichtbestendig[1][2].
Produceer kleuren van professionele kwaliteit met lage kosten per pagina. Afzonderlijk te vervangen cartridges en optionele high-capacity cartridges maken het afdrukken voordeliger.[4] U bespaart door marketingmateriaal op kantoor af te drukken.
Toon meer
❮
❯