Je bent nog niet ingelogd
HP 937e EvoMore originele zwarte inktcartridge
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 937e EvoMore originele zwarte inktcartridge is een XL-cartridge speciaal ontworpen voor HP-printers. Met een printcapaciteit van 2500 pagina's biedt deze cartridge een ruim aanbod aan inkt voor uw printbehoeften. Als origineel HP-product garandeert het hoge kwaliteit en compatibiliteit met geselecteerde printermodellen. De XL-formaat maakt deze cartridge ideaal voor gebruikers die regelmatig printen en willen genieten van langere gebruiksduur voordat vervanging nodig is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Zwart |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 2500 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 199764688187 |
| Vendorcode | 4S6W9NE#LS2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Premium Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 937e inktcartridges werken met: |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Breedte | 114,8 mm |
| Diepte | 23,9 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Hoogte | 100,1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 2500 Pagina(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 288 kg (634.9 lbs) |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (CE1) 196786147715; (LS1) 199764688170; (LS2) 199764688187; (LS3) 199764688194; (SE1) 196786147722 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 196786147715, 199764688170, 199764688187, 199764688194, 196786147722 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199764688187 |
| Vendorcode | 4S6W9NE#LS2 |
| Artikelnr | 978052 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯