Je bent nog niet ingelogd
HP 963 - [3JA24AE#LS1] Magenta
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 963 originele magenta inktcartridge is speciaal ontworpen voor HP OfficeJet printers. Met een inhoud van 10.77 ml biedt deze cartridge een printcapaciteit van tot 700 pagina's, wat zorgt voor een efficiënte werking en langdurig gebruik. Als origineel HP-product garandeert het hoge kwaliteit afdrukken en betrouwbare prestaties. Deze magenta cartridge is ideaal voor kantoren en thuisgebruikers die regelmatig in kleur printen. Vervang eenvoudig uw lege cartridge voor ononderbroken printwerk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Magenta |
| Printcapaciteit | 700 Pagina(s) |
| Inhoud | 10.77 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 199764686190 |
| Vendorcode | 3JA24AE#LS1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 963 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9015e, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025, 9025e |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 1702 mm |
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Hoogte | 126 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 800,1 x 1193,8 x 1701,8 mm (31.5 x 47 x 67") |
| Inktkleur | Magenta |
| Printcapaciteit | 700 Pagina(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 382,4 kg (843.1 lbs) |
| Inhoud | 10.77 ml |
| XL Cartridge | Normaal rendement |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 2,89 kg (6.38 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 192545866408; (BGX) 192545866385; (BGY) 192545866392; (LS1) 199764686190; (LS2) 199764686206; (LS3) 199764686213 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 192545866408, 192545866385, 192545866392, 199764686190, 199764686206, 199764686213 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199764686190 |
| Vendorcode | 3JA24AE#LS1 |
| Artikelnr | 978063 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯