Je bent nog niet ingelogd
HP 963XL - [3JA27AE#LS2] Cyaan
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 963XL originele high-capacity cyaan inktcartridge is ontworpen voor zakelijke en thuiswerkgebruikers die efficiënt willen afdrukken. Met een inhoud van 22,77 ml biedt deze XL-cartridge een printcapaciteit van maximaal 1600 pagina's, waardoor u minder frequent hoeft bij te vullen. Als origineel HP-product is deze cartridge geoptimaliseerd voor compatibiliteit met geselecteerde HP-printers. Ideaal voor wie veel cyaan afdrukken nodig heeft en kostenbewustzijn belangrijk vindt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Cyaan |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 1600 Pagina(s) |
| Inhoud | 22.77 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 199764686336 |
| Vendorcode | 3JA27AE#LS2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 963 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9015e, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025, 9025e |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 1702 mm |
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 50 g |
| Hoogte | 126 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 800,1 x 1193,8 x 1701,8 mm (31.5 x 47 x 67") |
| Inktkleur | Cyaan |
| Printcapaciteit | 1600 Pagina(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 469,4 kg (1034.9 lbs) |
| Inhoud | 22.77 ml |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 3,62 kg (7.98 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 192545866521; (30A) 199764686282; (30B) 199764686299; (BGX) 192545866507; (BGY) 192545866514; (LS1) 199764686329; (LS2) 199764686336; (LS3) 199764686343 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 192545866521, 199764686282, 199764686299, 192545866507, 192545866514, 199764686329, 199764686336, 199764686343 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199764686336 |
| Vendorcode | 3JA27AE#LS2 |
| Artikelnr | 978064 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯