Je bent nog niet ingelogd
HP 963XL - [3JA30AE#LS2] Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 963XL originele high-capacity zwarte inktcartridge is een krachtige inktoplossing voor HP-printers. Met een inhoud van 47.86 ml biedt deze XL-cartridge een aanzienlijke printcapaciteit van ongeveer 2000 pagina's. Dit maakt het een economische keuze voor gebruikers met hoge printvolumes. De cartridge is specifiek ontworpen voor HP-printers en levert consistente zwarte afdrukken. Het high-capacity formaat zorgt voor minder regelmatige cartridgewissels, wat tijd en kosten kan besparen bij frequente printbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Zwart |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 2000 Pagina(s) |
| Inhoud | 47.86 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 199764686558 |
| Vendorcode | 3JA30AE#LS2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 963 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9015e, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025, 9025e |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 1956 mm |
| Breedte | 119 mm |
| Diepte | 36 mm |
| Gewicht | 100 g |
| Hoogte | 126 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 800,1 x 1193,8 x 1955,8 mm (31.5 x 47 x 77") |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 2000 Pagina(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 591,8 kg (1304.7 lbs) |
| Inhoud | 47.86 ml |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 5,06 kg (11.2 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 192545866644; (30A) 199764686503; (30B) 199764686510; (BGX) 192545866620; (BGY) 192545866637; (LS1) 199764686541; (LS2) 199764686558; (LS3) 199764686572 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 192545866644, 199764686503, 199764686510, 192545866620, 192545866637, 199764686541, 199764686558, 199764686572 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199764686558 |
| Vendorcode | 3JA30AE#LS2 |
| Artikelnr | 978068 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯