Je bent nog niet ingelogd
HP 924 originele gele inktcartridge
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 924 originele gele inktcartridge is ontworpen voor gebruik in HP printers. Deze cartridge biedt een printcapaciteit van ongeveer 400 pagina's, wat geschikt is voor regelmatig printgebruik. Door gebruik van originele HP inktcartridges kunt u vertrouwen op consistente kleurkwaliteit en compatibiliteit met uw printer. Deze gele inktcartridge is een essentieel onderdeel voor zowel kleur- als zwart-witafdrukken. Ideaal voor huiskantoor en kantooromgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 400 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 199764687364 |
| Vendorcode | 4K0U5NE#LS2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Premium Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 924 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 8120e, 8130e, 8135e, HP OfficeJet Pro 8122 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8125 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8128 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8134 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8135 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8138 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8139 All-in-One Printer |
| Kleur van het product | Geel |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Breedte | 114,8 mm |
| Diepte | 23,9 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Hoogte | 100,1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 400 Pagina(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 326,3 kg (719.4 lbs) |
| XL Cartridge | Normaal rendement |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 197192363232; (30A) 199764687333; (30B) 199764687340; (CE1) 196786147371; (LS1) 199764687357; (LS2) 199764687364; (LS3) 199764687371; (SE1) 196786147388 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 197192363232, 199764687333, 199764687340, 196786147371, 199764687357, 199764687364, 199764687371, 196786147388 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199764687364 |
| Vendorcode | 4K0U5NE#LS2 |
| Artikelnr | 978141 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯