Je bent nog niet ingelogd
HP 937e EvoMore originele cyaan inktcartridge
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 937e EvoMore originele cyaan inktcartridge is een XL-formaat cartridge speciaal ontwikkeld voor HP-printers. Met een printcapaciteit van tot 1650 pagina's biedt deze cartridge een hoge opbrengst, waardoor frequenter navullen niet nodig is. De originele HP-inkt levert consistente, hoogwaardige cyaankleurafdrukken. Deze cartridge is ideaal voor gebruikers die veel printen en willen besparen op vervangingskosten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Cyaan |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 1650 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 199764688095 |
| Vendorcode | 4S6W6NE#LS2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Premium Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 937e inktcartridges werken met: |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Breedte | 114,8 mm |
| Diepte | 23,9 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Hoogte | 100,1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |
| Inktkleur | Cyaan |
| Printcapaciteit | 1650 Pagina(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 288 kg (634.9 lbs) |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (CE1) 196786147623; (LS1) 199764688088; (LS2) 199764688095; (LS3) 199764688101; (SE1) 196786147630 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 196786147623, 199764688088, 199764688095, 199764688101, 196786147630 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199764688095 |
| Vendorcode | 4S6W6NE#LS2 |
| Artikelnr | 978160 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯